کاتالوگ
فرم استخدام
درخواست نمایندگی

جستجو در سایت

انتخاب زبان

 FA - Persian پارسی   EN - English

ملایری - پسماند ورامین مهندس ملایری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین:

نخستین همایش آموزشی و فرهنگی پسماند و بازیافت ورامین برگزار می شود

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین گفت: اوایل آبان ماه سال جاری نخستین همایش آموزشی و فرهنگی پسماند و بازیافت و تبدیل مواد برگزار می شود.

مهندس احمد ملایری با اظهار این خبر تصریع كرد: این همایش با حضور مسئولین ارشد شهرستان از جمله نماینده ولی فقیه و امام جمعه، نماینده مردم در مجلس، فرماندار، بخشداران، شهرداران، روسای ادارات محیط زیست و جهاد کشاورزی، فعالان عرصه محیط زیست، فارغ التحصیلان، كارشناسان حوزه پسماند و بازیافت و جمعی از روئسای ادارات و نهادهای شهرستان ورامین با موضوع آموزش طرح تفكیك از مبداء زباله های شهری و بررسی نظرات و اتخاذ راهكارهای مناسب جهت اجرای آن و جلب مشاركت شهروندان خواهد بود. وی جلب مشاركت و همكاری های شهروندان و كارشناسان را مهم ارزیابی كرد و افزود: موفقیت هر گونه طرح در حوزه پسماند و بازیافت از لحاظ اجرایی، نیازمند برنامه ریزی اصولی و همكاری و همیاری شهروندان به عنوان عناصر تاثیر گذار می باشد.

وی تصریح كرد: در همین راستا در این همایش برنامه های سازمان در حوزه ساماندهی زباله های شهری اعم از آموزش و اجرای طرح تفكیك از مبداء، جمع آوری مكانیزه زباله های تفكیك شده، شرح فرآیند بازیافت زباله های شهری در كارخانه بازیافت و تبدیل آن به محصولات توضیح داده خواهد شد.

مهندس ملایری خاطر نشان كرد: هم اكنون احداث كارخانه بازیافت شهرداری ورامین از طریق سرمایه گزار بخش خصوصی در حال پیگیری بوده و به عنوان پروژه ای بزرگ، نقش تأثیرگذاری در تحولات شهری آینده ورامین ایفا خواهد كرد.

وی در پایان گفت: این همایش آموزشی و فرهنگی در اوایل آبان ماه سال جاری توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در سالن همایش های شهرداری ورامین در سطح مسئولان، كارشناسان و فارغ التحصیلان برگزار و شركت عموم شهروندان نخبه و علاقمند به حوزه محیط زیست، بازیافت و تبدیل مواد بلامانع می باشد.